Принцип роботи термопластавтомата

Сьогодні  більше половини виробів із пластику виробляється за допомогою термопластавтоматів (інжекційно-ливарних машин). Дані верстати широко використовуються для масового виробництва виробів з пластмас методом лиття під тиском. Спосіб обробки полімерів, застосовуваний на термопластавтоматах, має ряд незаперечних переваг. Серед них повна автоматизація процесу, що дозволяє значно підвищити продуктивність. Також вагомою перевагою інжекційно -ливарних машин можна назвати можливість виготовляти складні, багатокомпонентні вироби. Вага та розмір відливаються деталей теж варіюється від виробів вагою в десяті частки грама і до великогабаритних виробів, що мають розмір в кілька метрів.

Принцип роботи термопластавтомата можна описати таким чином: матеріал подається в матеріальний циліндр, де під впливом високої температури плавиться, далі розплавлений матеріал подається під тиском в прес-форму, в якій він застигає і перетворюється в майбутній виріб.

З даного опису принципу роботи термопластавтомата можна встановити складові його частини: вузол впорскування (в якому відбувається розплавленя і подача матеріалу), вузол змикання (в якому відбувається формуваня і  охолодження матеріалу, а також відкриття та закриття прес-форми) і контролер (для управління всіма системами машини ).

Найбільш важливими технічними характеристиками термопластавтоматів є зусилля змикання, обєм вприскування і відстань між плитами. Перший параметр, зусилля змикання, залежить від виробу і типу полімерного матеріалу, наступний, обсяг вприскування вказує необхідну масу вприскуваного полімеру, і останній, відстань між плитами, визначає максимально можливий розмір прес-форми і самого виробу.

ТОВ "КОНВЕНТ" © 2010
Создание сайтов в Украине